من و شهر > لوکال > طبیعت گردی

فیلتر ها
باشگاه کوهنوردی چکاوک اصفهان
۰نظر
تاييد شده
۵۹۸ بازديد

باشگاه کوهنوردی چکاوک

برای این که کوهنوردان و سایر اقشار مختلف مردم که برای استفاده از هوای پاک کوهستان به این مناطق عزیمت می کنند صعود خوب و موفق داشته باشند لازم است توصیه های ایمنی را رعایت کنند. باشگاه کوهنوردی چکاوک جهت آموختن اصول کوهنوردی و توصیه های ایمنی برای کوهنوردان عزیز تشکیل شده است.

اطلاعات تماس
باشگاه کوهنوردی اورست اصفهان
۰نظر
تاييد شده
۵۶۹ بازديد

باشگاه کوهنوردی اورست

کوهنوردی و گردشگری یکی از لذت بخش ترین و پر طرفدارترین شکل های طبیعت گردی و در عین حال ورزشی مفید ولی پر زحمت است که همزمان با لذتی وافر که از تماشای افق های باز به شما می دهد، به حفظ و بهبود سلامت فیزیکی و روحی شما به بهترین شکل کمک می کند. باشگاه کوهنوردی اورست دارای برنامه های منظم و مهیج برای کوهنوردی و مکان های تفریحی می باشد.

اطلاعات تماس
باشگاه کوهنوردی راسخ اصفهان
۰نظر
تاييد شده
۵۹۳ بازديد

باشگاه کوهنوردی راسخ

گروه کوهنوردی راسخ در سال ۱۳۶۴ تشکیل شد و در سال ۱۳۸۵ بعنوان باشگاه ادامه فعالیت داد. این باشگاه متشکل از نفرات علاقمند به ورزش کوهنوردی و ورزش‌های مرتبط با طبیعت بوده که زیر نظر تربیت بدنی استان هیأت کوه‌نوردی و فدراسیون کوهنوردی کشور و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی ایران با توجه به قوانین جاری بر ورزش کوهنوردی کشور فعالیت می‌نماید.

اطلاعات تماس
باشگاه کوهنوردی و گردشگری اژکهن اصفهان
۰نظر
تاييد شده
۵۵۲ بازديد

باشگاه کوهنوردی و گردشگری اژکهن

گروه کوهنوردی اژکهن در سال ۸۱ توسط جمعی از جوانان علاقه مند به این رشته ورزشی تاسیس شد.در سالهای بعد جمعی از همنوردانمان فعالیت حرفه ای خود را در زمینه صعودهای برون مرزی از جمله در مناطق هیمالیا و قفقاز ادامه دادند و با کسب تجارب گوناگون پای به عرصه مربیگری نهادند. این گروه از سال ۹۶ با تغییر ماهیت به باشگاه، فعالیت خود را در قالب باشگاه کوهنوردی اژکهن ادامه می دهد.

اطلاعات تماس
گروه کوهنوردی پرواز
۰نظر
تاييد شده
۵۷۶ بازديد

گروه کوهنوردی پرواز

باشگاه کوهنوردی پرواز، دارای مجوز رسمی از فدراسیون کوهنوردی و صعود های ورزشی جمهوری اسلامی ایران می باشد.این باشگاه فعالیت خود را رسما از سال ۹۱ شروع کرده و حال حاضر ۲۳ نفر عضو رسمی دارد و تعداد بیشتری از کوهنوردان به صورت میهمان با این باشگاه فعالیت می کنند. نوع فعالیت پرواز : انجام و اجرای کلیه ی برنامه های کوهنوردی،کوه پیمایی،سنگ نوردی،جنگل نوردی .غارنوردی،کویرنوردی،دره نوردی و دوچرخه سواری می باشد.

اطلاعات تماس
گروه کوهنوردی و گردشگری سیالان اصفهان
۰نظر
تاييد شده
۵۴۸ بازديد

گروه کوهنوردی و گردشگری سیالان

در اواخر سال ۱۳۸۵ تصمیم بر آن شد که گروهی تشکیل دهند جهت گذراندن اوقات فراغت هم شهریان عزیزمان ؛ در همین راستا تعدادی از جوانان عزیز همت کردند که مراحل قانونی این امر انجام شود ؛ تا بالاخره بعد از گذراندن مراحل قانونی در تاریخ ۵/ ۱۲/ ۱۳۸۵ گروه سیالان با مربی گری آقای سعید حق شناس تاسیس شد .

اطلاعات تماس
گروه کوهنوردی و گردشگری دنا اصفهان
۰نظر
تاييد شده
۵۶۰ بازديد

گروه کوهنوردی و گردشگری دنا

کوهنوردی و گردشگری با گروه دنا در اصفهان، یک ماجراجویی تمام عیار است که به هیچ عنوان نباید آن را دست کم گرفت. علاوه بر آشنایی با نحوه صحیح پیمایش می بایست با مواردی مانند نقشه خوانی، جهت یابی و کار با طناب نیز آشنا بوده و درک درستی نیز از وضعیت آب و هوایی منطقه ای که می خواهید در آن اقدام به کوهیپیمایی کنید داشته داشته باشید.

اطلاعات تماس
گروه کوهنوردی و گردشگری اسپادانا اصفهان
۰نظر
تاييد شده
۵۵۸ بازديد

گروه کوهنوردی و گردشگری اسپادانا

باشگاه کوهنوردی اسپادانا در سال ۱۳۸۸ تاسیس گردیده است. این باشگاه یک موسسه ورزشی است که با بهره گیری از نیروهای جوان و متخصص سعی در اجرای برنامه های کوهنوردی، طبیعت گردی و آموزشی را دارد. باشگاه کوهنوردی اسپادانا ضمن تایید بیانیه تیرول، آنرا مبنا و پایه اصول اخلاقی خود قرارداده و کلیه شرکت کنندگان در برنامه های این گروه، ملزم و مکلف به رعایت تمامی بندهای آن می باشند.

اطلاعات تماس
گروه کوهنوردی و گردشگری آرین اصفهان
۰نظر
تاييد شده
۵۶۴ بازديد

گروه کوهنوردی و گردشگری آرین

کوهنوردی و گردشگری یکی از لذت بخش ترین و پر طرفدارترین شکل های طبیعت گردی و در عین حال ورزشی مفید ولی پر زحمت است که همزمان با لذتی وافر که از تماشای افق های باز به شما می دهد، به حفظ و بهبود سلامت فیزیکی و روحی شما به بهترین شکل کمک می کند.گروه کوهنوردی آرین دارای برنامه های منظم و مهیج برای کوهنوردی و مکان های تفریحی می باشد. برای شرکت در برنامه های این گروه داشتن کارت بیمه ورزشی الزامی است.

اطلاعات تماس
گروه کوهنوردی و گردشگری آرش اصفهان
۰نظر
تاييد شده
۶۱۵ بازديد

گروه کوهنوردی و گردشگری آرش اصفهان

گروه کوهنوردی آرش در سال ۱۳۹۳ با مدیریت آقای آرش باقری فعالیت خود در زمینه کوهپیمایی ، سنگنوردی ، کوهنوردی و آموزش را آغاز نموده است. تعداد اعضا هیات موسس در گروه پنج نفر بوده و یک نفر نماینده آنان با حق رای تایید مصوبات و تصمیمات در جلسات هیات مدیره می­باشد.

اطلاعات تماس
پناهگاه آورین خوی
۰نظر
تاييد شده
۵۴۹ بازديد

پناهگاه آورین خوی

پناهگاه اورین خوی آماده پذیرایی از کوه نوردان عزیز میباشد و فاصله بین پناهگاه تا قله ۱۳ کیلومتر است که ۴ساعت زمان نیاز دارد. این پناهگاه مجهز به تخت خواب و یخچال و گاز و وسایل پخت و پز می‌باشد که به طور کلی سوییت کاملی است، که تا پاسی از شب کوهنوردان در چله تابستان (بویژه پنج شنبه شب‌ها) با نشستن در کنار آتشی که از سرما روشن می‌کنند.

اطلاعات تماس
پناهگاه مش صفر جهان نما
۰نظر
تاييد شده
۴۹۹ بازديد

پناهگاه مش صفر جهان نما

پناهگاه مش صفر سه اتاق و یک آشپزخانه دارد که فقط در فصل های گرم سال سرویس می دهد. البته در کلبه در زمستان ها نیز باز است اما هیزمی برای سوزاندن در آن پیدا نمی شود. کلبه مش صفرو یا پناهگاه جهان نما که قدمتی صد ساله دارد وحدود ۶۰نفر را می تواند پذیرا باشد.

اطلاعات تماس
پناهگاه دره گل و صبح تفتان
۰نظر
تاييد شده
۴۸۱ بازديد

پناهگاه دره گل و صبح تفتان

ارتفاع اردوگاه دره گل از سطح دریا ۲۴۹۳ متر، ارتفاع پناهگاه صبح ۳۲۲۸ متر و ارتفاع قله تفتان ۴۰۵۰ متر می‌باشد. از اردوگاه آموزش و پرورش دره گل تا "پناهگاه صبح" از مسیر "تنگه گلو" نیاز به سه ساعت کوهپیمایی است. از "پناهگاه صبح" تا قله تفتان حدود ۳ تا ۴ ساعت زمان لازم برای صعود است.

اطلاعات تماس
پناهگاه دالانکوه اصفهان
۰نظر
تاييد شده
۵۳۱ بازديد

پناهگاه دالانکوه اصفهان

پناهگاه دالانکوه در استان اصفهان شهرستان تیران و کرون (کیلومتر ۵۵ جاده تیران به سمت داران) واقع شده است فاصله پناهگاه تا داران ۲۵ کیلومتر و نزدیکترین روستا به آن، روستای کرد علیا می باشد .

اطلاعات تماس
پناهگاه هزار کرمان
۰نظر
تاييد شده
۵۰۴ بازديد

پناهگاه هزار کرمان

پناهگاه هزار کرمان در منطقه جنوب کرمان بعد از ماهان قرار دارد. برای رسیدن به پناهگاه باید از جاده بم، راین، زارح، روستای رود بالا حرکت کرد. ارتفاع پناهگاه از سطح دریا ۳۰۰۰ متر می باشد ، این پناهگاه در سال ۱۳۷۱ ساخته شده و ظرفیت تقریبا ۳۰ نفر کوهنورد را دارد .

اطلاعات تماس
پناهگاه خشچال قزوین
۰نظر
تاييد شده
۵۱۰ بازديد

پناهگاه خشچال قزوین

پناهگاه خشچال قزوین ، پناهگاهی با ساختار بسیار محکم است که قبلا برای کارگران معدن بوده و پس از آن در اختیار هییت کوهنوردی قزوین قرار گرفته پناهگاه دارای دو اتاق بالکن دار و یک آشپز خانه بود کف اتاق ها از تاتامی پوشیده شده بود امکانات پناهگاه شامل : اجاق گاز ، کپسول گاز ،ظرف و ظروف، پتو ، روشنایی خورشیدی . در نزدیکی پناهگاه پشمه آبی وجود دارد که به علت سرما یخ زده بود و گنجایش پناهگاه ۵۰ نفر است .

اطلاعات تماس
پناهگهای دیواره بیستون
۰نظر
تاييد شده
۶۸۸ بازديد

پناهگهای دیواره بیستون

تعداد ۴ جانپناه در محل های مختلف دیواره بیستون نصب شده است: ۱.جانپناه یال سخت که در وسط بر سر راه مسیر های یال سخت، علیپور و آهنگر قرار دارد و متمایل به غرب دیواره است. ارتفاع حدود ششصد متری، ارتفاع از سطح دریا ۲۵۰۰ متر و ۸ نفر گنجایش. ۲. جانپناه قرارگاه (کام اژدها) که در نزدیکی انتهای مسیر قرارگاه و در بخش مرکزی دیواره قرار دارد. ارتفاع حدود پانصد متری، مسیر قرارگاه، ارتفاع از سطح دریا ۱۸۰۰ متر و ۸ نفر گنجایش. ۳. جانپناه اول دیواره بیستون که بلافاصله بعد از مسیرهای تراورس هاری رست و خانه کوهنوردان و در بخش شرقی دیواره قرار دارد. ارتفاع حدود چهارصد متری ۴.جانپناه دوم دیواره بیستون که بلافاصله صد متر ارتفاع مستقیم در بالای سر جانپناه اول قرار داشت که متاسفانه سال ها پیش توسط عده ای ناشناس و ناسپاس منهدم و به پائین پرتاب شد.

اطلاعات تماس
پناهگاه کامران سلیمانی ازنا
۰نظر
تاييد شده
۵۶۹ بازديد

پناهگاه کامران سلیمانی ازنا

بعد از روستای روستای کمندان برای آماده شدن وسایل را جمع کرده و از مسیری پایکوب شده به سمت پناهگاه حرکت می نماییم تا پناهگاه حدود ۳ساعت زمان نیاز دارد . پشت پناهگاه، چشمه‎ای وجود دارد که از قله سرازیر می‌شود و دارای آبی سرد و گوارا است. بعد از این چشمه حدود ۳۰ دقیقه بالاتر پناهگاه کول جنون است که بسیار زیبا و سرافراز بوده و ارتفاع آن از سطح دریا ۳۳۰۰ متر می باشد. پناهگاه مرحوم کامران سلیمانی بصورت دو طبقه و با نمای سنگی و حدود ۴۰ نفر ظرفیت را داراست،

اطلاعات تماس
پناهگاه گل گل اشترانکوه
۰نظر
تاييد شده
۴۷۹ بازديد

پناهگاه گل گل اشترانکوه

پناهگاه سنگی چشمه گل گل می رسیم (ارتفاع ۲۷۵۰)که وجود چشمه بسیار سردی در نزدیکی این پناهگاه خستگی از وجودمان بیرون می آورد پناهگاه فوق ظرفیت حدود ۳۰ نفر را دارا می باشد.چشمه گل گل در همین محل قرار دارد. همچنین پناهگاه کوچکتری در کنار این پناهگاه وجود دارد که قدیمی می باشد و قابل استفاده نیز می باشد.

اطلاعات تماس
پناهگاه امیری تهران
۰نظر
تاييد شده
۴۵۳ بازديد

پناهگاه امیری تهران

پناهگاه امیری (سنگ سیاه) درمنطقه: تهران، شمیران، دربند، آبشار دوقولو، سنگ سیاه واقع شده و برای رسیدن به آنجا باید از مسیر: تجریش، سربند، پس قلعه، آبشار دوقلو رفت. ارتفاع پناهگاه از سطح دریا ۳۴۵۰ متر می باشد و قله های قابل دسترس پناهگاه ، قله های توچال و ارتفاعات شمالی تهران می باشند.

اطلاعات تماس
پناهگاه کیامکی آذربایجان شرقی
۰نظر
تاييد شده
۵۱۶ بازديد

پناهگاه کیامکی آذربایجان شرقی

۱- پناهگاه پائین در ارتفاع تقریبی ۱۰۰۰ متری از سطح دریا واقع شده و به همین جهت ارتفاع نسبتا زیادی را ( تا حدود ۳۴۰۰ متری ) می بایست پیمود . ۲- در مسیر قله پناهگاهی سنگی با گنجایش حدود ۸ نفر هم وجود دارد که میتوان در صورت لزوم از آن استفاده نمود. ۳- در بالای قله هم کانکسی تمیز و شیک قرار دارد که پناهگاهی برای کوهنوردان عزیز می باشد.

اطلاعات تماس
پناهگاه چال کبود لرستان
۰نظر
تاييد شده
۵۵۳ بازديد

پناهگاه چال کبود لرستان

یکی از پناهگاه های اشترانکوه پناهگاه چال کبود است که در استان لرستان شهر ازنا واقع شده و درسال ۱۳۵۵ ساخته شد و ارتفاع آن از سطح دریا ۳۹۰۰ متر است و دسترسی به آب و چشمه ندارد و در تمامی فصول امکان صعود و اسکان دارد.

اطلاعات تماس
پناهگاه سبلان
۰نظر
تاييد شده
۵۳۰ بازديد

پناهگاه سبلان

پناهگاه سبلان از مسیر مشکین شهر و شابیل قابل دسترسی است و گنجایش حدود ۸۰ نفر را دارد در محوطه آن ۵ یا ۶ اتاق نیز وجود دارد که در هر اتاق نیز فکر می کنم ۱۰ نفر گنجایش داشته باشد بوفه ای نیز برای خرید بعضی از مواد غذایی مثل کنسرو و بیسگوئیت وجود دارد ارتفاع اینجا ۳۷۰۰ متر می باشد. البته اکنون این جانپناه به بخش خصوصی داده شده و این بخش نیز آن را به اطاق هایی تقسیم نموده که با مبلغ بالایی اجاره میدهند.

اطلاعات تماس
پناهگاه کلاغ لان همدان
۰نظر
تاييد شده
۵۷۷ بازديد

پناهگاه کلاغ لان همدان

پناهگاه کلاغ لانه در روی یال فاصله قلّه الوند و قلّه کلاغ لان از یک طرف بسوی دوزخ دره و امامزاده کوه و از طرف دیگر بسوی دره کیوارستان در سال ۱۳۵۸ ساخته شده و به علت قدیمی بودن در معرض تخریب بوده ولی پناهگاه جدید کلاغ لانه همدان واقع در ارتفاعات رشته کوه الوند تکمیل و به بهره برداری رسید. این پناهگاه در چال کلاغ لان و زیر پناهگاه قدیمی کلاغ لانه واقع در ارتفاعات الوند همدان ساخته شده است , در زیربنایی به وسعت ۷۰۰ متر مربع در سه طبقه ساخته شده و دارای اتاق نگهبانی و انبار و اقامتگاه است و ظرفیت اقامت یکصد کوهنورد را دارد.

اطلاعات تماس
پناهگاه سهند آذربایجان شرقی
۰نظر
تاييد شده
۵۶۳ بازديد

پناهگاه سهند آذربایجان شرقی

پناهگاه سهند در ارتفاع ۲۵۵۰ متری قله سهند واقع شده است. ظرفیت پناهگاه حدود ۱۵ نفر می باشد و دارای چشمه با آب گوارا و فضای حصار مانند بزرگ است.

اطلاعات تماس
پناهگاه گوی زنگی مرند
۰نظر
تاييد شده
۶۶۲ بازديد

پناهگاه گوی زنگی مرند

پناهگاه گوی زنگی مرند در دل سلسله جبال میشوو ودر ارتفاع ۳۰۱۰ متری قرار گرفته این پناهگاه با همت والای کـوه مــردان و کـوه زنان استان و با یاری هیئت کـــوهنوردی تبریز و مرند در بهار سال ۷۲ ساخته شده است و گنجایش این پناهگاه با حد اکثر ظرفیت ۱۵ نفر می باشد .

اطلاعات تماس
پناهگاه حوض دال
۰نظر
تاييد شده
۵۶۴ بازديد

پناهگاه حوض دال

پناهگاه دنا(حوض دال ) در ارتفاع ۳۸۰۰ متری و نزدیک چشمه ایی به نام چشمه پونه قرار گرفته است . چشمه پونه در فاصله ۵۰ متری پناهگاه بتنی و در بالای دره بزکش قرار دارد. . پناهگاهها معروف به “جانپناه چشمه پونه ” می باشند و در ارتفاع ۳۷۶۰ متری قرار دارند. این چشمه در تمامی ایام سال دارای آب شیرین و قابل شرب می باشد.

اطلاعات تماس
هتل اوسون تهران
۰نظر
تاييد شده
۳۹۴ بازديد

هتل اوسون تهران

هتل اوسون، در ارتفاع ۲۳۰۰ متری ارتفاعات منطقه "دربند" در شمال تهران، پذیرای کوهنوردان و طبیعت‌دوستانی است که به شوق گذراندن چند ساعتی در کوهستانی این چنین نزدیک به کلان شهری شلوغ و پر سر وصدا، هر هفته در همه فصل‌های سال میهمان چراغ همیشه روشنش می‌شوند، چراغی که به سادگی آنچه در این چند ساعت اقامتمان می‌بینیم، به دست نیامده و به حق بدون داشتن عشق به طبیعت و کوهستان و وفای دوستدارانش این‌چنین پا برجا نمانده بود.

اطلاعات تماس
تله کابین توچال
۰نظر
تاييد شده
۴۰۵ بازديد

تله کابین توچال

مجموعه تفریحی ورزشی توچال ، در تهران – بزرگراه شهید چمران _ انتهای خیابان ولنجک واقع شده و با توجه به پذیرش سالانه ۳.۵ میلیون نفر گردشگر داخلی و خارجی ، بزرگترین مرکز تفریحی ورزشی پایتخت به شمار می رود. از معروفترین جاذبه های توچال، تله کابین آن است که با سه خط اصلی، سه خط تله سیژ و یک خط تله امکان جابه‌جایی بر فراز این کوه را برای گردشگران فراهم می آورد. روی هم رفته طول این تله کابین به ۷۵۰۰ متر می رسد که در میان تله کابین های نصب شده در جهان یکی از طولانی ترین خطوط تله کابین پیوسته را دارد.

اطلاعات تماس
پناهگاه ناندل آمل
۰نظر
تاييد شده
۶۵۴ بازديد

پناهگاه ناندل آمل

برای رسیدن به پناهگاه ناندل آمل و بعد صعود به جبهه شمالی دماوند از تهران به سمت جاده هراز با پیمودن مسیر ۱۴۵ کیلومتری به مقصد روستای ناندل، پس از عبور از پلور، گزنک، تونل وانا، بائیجان بعد از پاسگاه بایجان و عبور از ۲ تونل (تونل شماره ۹ یا تونل نورانی و تونل شماره ۸ یا تونل آیو در جاده هراز) در سمت چپ خروجی دلارستاق و روستای ناندل با تابلوهایی کاملا مشخص شده است.

اطلاعات تماس
قرارگاه سی سخت دنا
۰نظر
تاييد شده
۳۵۵ بازديد

قرارگاه سی سخت دنا

مجتمع اقامتی دنا با ۲۵۵۰ متر ارتفاع از سطح دریا مرتفع ترین اقامتگاه سی سخت می باشد. این مجتمع در مسیر جاده سی سخت به پادنا و در ۴ کیلومتری شمال شرق سی سخت واقع شده است. مجتمع دنا دارای ۶ واحد سوئیت ویلایی یک خوابه، با تجهیزات کامل و چشم اندازی بسیار زیبا از طبیعت دنا (کوهگل ، چشمه میشی ، باغستانهای سی سخت ،گردنه بیژن و....) میباشد.

اطلاعات تماس
قرارگاه پلور دماوند
۰نظر
تاييد شده
۴۵۱ بازديد

قرارگاه پلور دماوند

قرارگاه پلور یکی از مکانهای مناسب جهت اسکان و استراحت کوهنوردان قله دماوند است که این مسیر از ساده‌ترین و قدیمی‌ترین مسیرهای دست‌یابی به قله کوه دماوند است. دسترسی به مسیر جنوبی صعود، از طریق پلور و رینه امکان‌پذیر است. در نیمه‌های جاده آسفالتی متصل کننده این دو نقطه به یکدیگر، مسیری خاکی و ناهموار به سمت شمال وجود دارد که با تابلویی کوچک مشخص شده است.

اطلاعات تماس
قرارگاه رینه دماوند
۰نظر
تاييد شده
۴۵۹ بازديد

قرارگاه رینه دماوند

قرارگاه رینه که به مکان چای خوری موسوم بود، در جنوب خیابان اصلی شهر، در ارتفاع ۲۰۸۰ متری قرار دارد. این مکان نخستین نقطۀ صعود از جنوب یا جنوب شرقی کوه است و گنجایش ۳۰ نفر را دارد.

اطلاعات تماس
قرارگاه ونداربن مازندران
۰نظر
تاييد شده
۶۸۹ بازديد

قرارگاه ونداربن مازندران

قرار گاه ونداربن در ادامه جاده خاکی قرارگاه کوهنوردی رودبارک به سمت تنگ گلو و در کنار آبادی ونداربن قرار دارد. بسیاری از کوهنوردان که قصد صعود از مسیرهای دیواره و گرده آلمان ها را دارند از ونداربن برای اقامت استفاده می کنند، زیرا مسیر صعود به علم کوه از این نقطه جدا می شود.

اطلاعات تماس
قرارگاه رودبارک مازندران
۰نظر
تاييد شده
۶۱۳ بازديد

قرارگاه رودبارک مازندران

قرارگاه‌ کوهنوردی رودبارک تسهیلاتی مانند وسیله رفت و آمد تا پای صعود، امکان شب‌مانی و راهنمای کوهنوردی ارائه می‌دهد. قرار گاه رودبارک در سـه طبقه در سال ۱۳۴۹ (ه-ش) کارهای ساختمـانـی آن شروع شد و در سال ۱۳۵۲(ه-ش)بعد از طی فراز و نشیبهایی به بهربـرداری رسید.

اطلاعات تماس
پناهگاه الوند همدان
۰نظر
تاييد شده
۴۴۶ بازديد

پناهگاه الوند همدان

میدان میشان واقع در کوه الوند چمن زار وسیعی در حدود یک هکتار در ارتفاع حدود ۲۶۰۰ متری است که چندین چشمه در آن جاری است و دارای دو پناهگاه، مسجد و حمام برای استفاده عشایر و چند ساختمان نیمه کاره دیگر است. پناهگاهی که در کنار آبشار ساخته شده جدیدتر و بزرگتر بوده که در سال ۱۳۵۵ قسمت سالن، سرویس و راهرو آن توسط هیئت کوهنوردی استان و بودجه تربیت بدنی استان ساخته شد و در سال ۱۳۵۸ طبقه دوم و خوابگاه به آن اضافه گردید که از چشم انداز زیبایی برخوردار است.

اطلاعات تماس
پناهگاه کرکس نطنز
۰نظر
تاييد شده
۶۰۴ بازديد

پناهگاه کرکس نطنز

رشته کوه کرکس از کوههای مرکزی ایران به شمار میرود و پهنه ای به وسعت ۳۴۰۰ کیلومترمربع را زیر پوشش قرار داده است که در جهت شمال غربی – جنوب شرقی امتداد یافته است . این کوه در استان اصفهان قرار گرفته‌ است و شمال غربی آن شهرستان کاشان و در جنوب شرقی شهرستان نطنز، شرق شهرستان برخوار و میمه و غرب شهرستان اردستان واقع شده‌است و ارتفاع آن از سطح دریا ۳۹۱۰ متر است.

اطلاعات تماس
پناهگاه شیرپلا
۰نظر
تاييد شده
۴۶۶ بازديد

پناهگاه شیرپلا

پناهگاه شیرپلا مجتمعی کوهستانی در کوه‌های البرز در شمال تهران است , در ارتفاع ۲۷۵۰ متری از سطح دریا قرار دارد و مسیر آن از سربند ، پس‌قلعه و آبشار دوقلو می‌گذرد. از شیرپلا تا قله توچال معمولاً سه تا چهار ساعت راه است.

اطلاعات تماس
پناهگاه پلنگ چال
۰نظر
تاييد شده
۴۶۰ بازديد

پناهگاه پلنگ چال

این پناهگاه در ارتفاع ۲۵۵۰ متری از سطح دریا قرار دارد و مسیر آن از درکه است. این پناهگاه دارای خوابگاهی به ظرفیت ۷۰ نفر است. مدت زمان حرکت از میدان درکه تا رسیدن به پناهگاه پلنگ‌چال در تابستان، ۲ تا دو ساعت و نیم است.از میدان درکه تا پناهگاه حدود شش کیلومتر فاصله است.

اطلاعات تماس
پناهگاه کلکچال
۰نظر
تاييد شده
۴۶۵ بازديد

پناهگاه کلکچال

کُلَک‌چال، نام یکی از قله‌های رشته کوه مرکزی البرز، در شمال تهران است که یکی از تفرجگاه‌های اصلی کوهنوردان و مردم عادی شده است. ارتفاع قله کلکچال از سطح دریا ۳۳۵۰ متر است که به علت مسیر زیبا و دیدنی، جذابیت زیادی برای صعود به آن وجود دارد.

اطلاعات تماس
۱
۲

بتاهای جدید

12 جلسه بدنسازی بانوان(صبح)
15%
۱۸۰,۰۰۰ ت
۱۵۳,۰۰۰ ت
۲ ماه و ۶۶ روز + ۱۳:۴۴:۵۰
۲۵۰
16جلسه بدنسازی باشگاه پایدار
10%
۲۳۰,۰۰۰ ت
۲۰۷,۰۰۰ ت
۱ ماه و ۳۵ روز + ۱۲:۴۴:۵۰
۱۵۰
12 جلسه زومبا
15%
۲۹۰,۰۰۰ ت
۲۴۶,۵۰۰ ت
۲ ماه و ۶۶ روز + ۱۳:۴۴:۵۰
۲۵۰
۱۲ جلسه بدنسازی باشگاه پایدار
10%
۲۱۰,۰۰۰ ت
۱۸۹,۰۰۰ ت
۱ ماه و ۳۶ روز + ۱۲:۴۴:۵۰
۲۲۰
12 جلسه بدنسازی بانوان
10%
۱۴۰,۰۰۰ ت
۱۲۶,۰۰۰ ت
۲ ماه و ۶۶ روز + ۱۳:۴۴:۵۰
۲۱۰
12 جلسه پیلاتس
11%
۲۵۰,۰۰۰ ت
۲۲۲,۵۰۰ ت
۱ ماه و ۳۶ روز + ۱۲:۴۴:۵۰
۲۰۰

مجموعه های تخفیف دار اصفهان

ادکلن زنانه 212 vip رز 80 میل
34%
۲,۲۸۰,۰۰۰ ت
۱,۵۰۴,۸۰۰ ت
۲ ماه و ۶۷ روز + ۱۳:۴۴:۵۰
۴۴
میکرونیدلینگ
20%
۳۷۵,۰۰۰ ت
۳۰۰,۰۰۰ ت
۱ ماه و ۳۵ روز + ۱۲:۴۴:۵۰
۱۱۰
ماساژ تلفیقی( درمانی و لاغری)
20%
۳۳۰,۰۰۰ ت
۲۶۴,۰۰۰ ت
۲ ماه و ۶۶ روز + ۱۳:۴۴:۵۰
۳۵۰
12 جلسه بدنسازی (عصر)
12%
۳۵۰,۰۰۰ ت
۳۰۸,۰۰۰ ت
۱ ماه و ۳۶ روز + ۱۲:۴۴:۵۰
۳۰۰
24 جلسه بدنسازی بانوان
10%
۲۴۰,۰۰۰ ت
۲۱۶,۰۰۰ ت
۱ ماه و ۳۵ روز + ۱۲:۴۴:۵۰
۱۲۰
12 جلسه کراس فیت
12%
۴۵۰,۰۰۰ ت
۳۹۶,۰۰۰ ت
۱ ماه و ۳۶ روز + ۱۲:۴۴:۵۰
۱۸۰
دیگر تخفیفات
بولینگ پردیس(یک ساعت)
20%
۱۵۰,۰۰۰ ت
۱۲۰,۰۰۰ ت
۲ ماه و ۶۶ روز + ۱۳:۴۴:۵۰
۷۰۰
ضدعفونی کننده ( 1 لیتری)
12%
۵۳,۰۰۰ ت
۴۶,۶۴۰ ت
۲ ماه و ۸۰ روز + ۱۳:۴۴:۵۰
۲۰۰۰
ضدعفونی کننده (100 سی سی)
12%
۱۹,۰۰۰ ت
۱۶,۷۲۰ ت
۲ ماه و ۸۱ روز + ۱۳:۴۴:۵۰
۲۰۰۰
ادکلن بولگاری اومنیا زنانه
44%
۱,۶۰۰,۰۰۰ ت
۸۹۶,۰۰۰ ت
۲ ماه و ۶۷ روز + ۱۳:۴۴:۵۰
۴۴
تست روانسنجی شخصیت و ازدواج
40%
۱۸۷,۰۰۰ ت
۱۱۲,۲۰۰ ت
۲ ماه و ۶۷ روز + ۱۳:۴۴:۵۰
۱۲۰
کیف پارچه ای یه ور زنانه
28%
۱۳۳,۰۰۰ ت
۹۵,۷۶۰ ت
۸ ماه و ۲۴۶ روز + ۱۲:۴۴:۵۰
۲۲۰