درباره ما درباره ما
تاریخچه من و شهر

من و شهر یکی از زیر مجموعه های شرکت سها دانش نقش جهان اصفهان است که تحت عنوان شرکت سهامی خاص و با شماره ثبت ...........، به مدیریت عاملی آقای محمدرضا طغیانی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴آغاز نموده است. حوزۀ فعالیت من و شهر، ارائه خدمات و محصولات مشاغل اصفهان بصورت آنلاین تحت عنوان خرید بتا، روی وب آدرس manoshahr.ir است.

هدف من و شهر

من و شهر درتلاش است تا با بکارگیری شیوه های نوین تبلیغاتی و استفاده از قدرت خرید بصورت کد بتا(بن تخفیف ایرانیان)، در حوزه خرید، روشی را رواج دهد که از یک طرف برای صاحبان کالاها و خدمات و مشاغل سودآور باشد، و از طرف دیگر برای مشتریان و خریداران صرفۀ اقتصادی بالایی داشته باشد؛ پیاده کردن روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک اندازه سود می برند. صرف نظر از تشریفات، عناوین شغلی و مراتب سازمانی، من وشهر متشکل از متخصصان و کارشناسان حوزه تجارت الکترونیک، مدیریت و IT است. من و شهر با تمرکز بر روی یک کالا یا سرویس به‌صورت روزانه، هم فرایند انتخاب را برای کاربران آسان می‌کند و هم با استفاده از قدرت خرید، کالای مورد‌نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر نمود.
من و شهر، علاوه بر عرضه خدمات و کالای مربوط به مشاغل با تخفیف ویژه تحت عنوان بتا(بن تخفیف ایرانیان) در زمینه تبلیغات محیطی و بنری نیز در چارچوب سایت فعایت دارد. .