من و شهر > لوکال > اصفهان > دیگر مشاغل > شرکت مانا تهویه نقش جهان
۰ ۲۹۵۵

شرکت مانا تهویه نقش جهان عاملیت فروش انواع سیستم تهویه مطبوع

من و شهرمن و شهرمن و شهرمن و شهرمن و شهرمن و شهرمن و شهرمن و شهرمن و شهرمن و شهر
نمایش عکس

بتاهای جدید

10 جلسه EMS
10%
۳,۵۰۰,۰۰۰ ت
۳,۱۵۰,۰۰۰ ت
۱ ماه و ۶۱ روز + ۲۱:۱۶:۲۸
۱۰۰
آموزش خصوصی شنا آقایان
30%
۴,۵۰۰,۰۰۰ ت
۳,۱۵۰,۰۰۰ ت
۱ ماه و ۶۱ روز + ۲۱:۱۶:۲۸
۳۰۰
آموزش خصوصی شنا بانوان
7%
۴,۵۰۰,۰۰۰ ت
۴,۱۸۵,۰۰۰ ت
۲ ماه و ۸۵ روز + ۲۱:۱۶:۲۸
۳۰۰
8 جلسه آموزش تیراندازی
16%
۶۰۰,۰۰۰ ت
۵۰۴,۰۰۰ ت
۱ ماه و ۵۹ روز + ۲۰:۱۶:۲۸
۴۰۰
20 جلسه ems بانوان
15%
۵,۰۰۰,۰۰۰ ت
۴,۲۵۰,۰۰۰ ت
۲ ماه و ۸۵ روز + ۲۱:۱۶:۲۸
۲۰۰
بولینگ پردیس (یک ساعت)
15%
۶۵۰,۰۰۰ ت
۵۵۲,۵۰۰ ت
۲ ماه و ۹۱ روز + ۲۱:۱۶:۲۸
۵۰۰
من و شهر

مانا تهویه نقش جهان مرجع فروش چیلر، مینی چیلر، بویلر، دیگ چگالشی، روف تاپ، و هیت ریکاوری

درباره شرکت مانا تهویه نقش جهان

با مانا تهویه ناب ترین و مطبوع ترین لحظات را به زندگی خویش وارد کنید.
شرکت مانا تهویه نقش جهان نماینده انحصاری شرکت Hiplus از ایتالیا و اسپانیا و نماینده انحصاری شرکت COM۴۰ ایتالیا از مجموعه GEOCLIMA با مشارکت یکدیگر و با بهره گیری از امکانات، توانمندی ها و سوابق خویش قادر است تا در انجام پروژه های صنعتی و غیر صنعتی کشور، شامل طراحی، مشاوره، و اجرا خدمت نماید. مانا تهویه توانسته خاص ترین خدمات را ارائه دهد. تیم مانا تهویه نقش جهان به مدیریت جناب مهندس گمین چی همواره سعی بر آن دارد تا با کمترین هزینه، بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن مجری پروژه های کارفرمایان خود باشد. لازم به ذکر است که مانا تهویه نقش جهان جز گروه هلدینگ House-Libra نیز می باشد که در زمینه متریال های پیشرفته ساختمانی و اجرای پروژه های نفتی نمایندگی شرکت های HYDROO & PROFILITEC ،FIXCER ،ROSAGRES از اسپانیا و ایتالیا نیز می باشد.
مانا تهویه نماینده انحصاری شرکت های پلاس اسپانیا با برندهای هیتکسا و ادیسا در ایران با دو دهه سابقه در زمینه ارائه سیستم های سرمایشی، گرمایشی، و تهویه مطبوع در خدمت هموطنان است. شرکت مانا تهویه نقش جهان محصولاتی مانند اسپیلیت داکت Duct Split، هایژنیک هوارسان Air Handling Unit، بویلر های چگالشی از ظرفیت ۷۰ کیلو وات الی ۹۰۰ کیلو وات به صورت یکپارچه، سیستم های هوشمند Octoplus VWF، سیستم آدیاباتیک جهت سیستم های هواخنک System Spray Adiabatic، انواع فن کویل Coils Fan، انواع چیلر از ظرفیت ۶ تن الی ۴۰۰ تن به صورت یکپارچه هوا خنک و آب خنک، مینی چیلر در اصفهان، سیستم هایCooling IT، روف تاپ پکیج Package Roottop، پمپ های خطی Pump Inline، و مینی روف تاپ و سیستم کنترل اتوماتیک Rooftop Mini، و ... را تقدیم حضور تان می کند. لازم به ذکر است بهترین نمونه های چیلر در اصفهان را با بالاترین کیفیت از مانا تهویه بخواهید. بهره گیری از بهترین نمونه های سیستم تهویه مطبوع در اصفهان می توانید به سایت مانا تهویه مراجعه کنید. همچنین انواع جدیدترین نمونه های روف تاپ پکیج در اصفهان نیز از سوی شرکت مانا تهویه به شما عزیزان ارائه خواهد شد. برای خرید از فروشگاه مانا تهویه نقش جهان می توانید وارد سایت این شرکت شوید.
خدمات تخصصی مانا تهویه نقش جهان شامل مواردی بسیار می گردد. طراحی، مشاوره و اجرای تأسیسات کلیه پروژه های مسکونی، صنعتی و غیر صنعتی را از شرکت مانا تهویه نقش جهان بخواهید. تیم تخصصی مانا تهویه ارائه کننده سیستم های گرمایشی و سرمایشی (انواع چیلر و بویلر چگالشی) می باشد. ارائه خدمات مهندسی در زمینه مشاوره و طراحی و اجرای طرح ها از قبیل مطالعات اولیه طرح های صنعتی و تهیه گزارش های توجیهی علمی، فنی و اقتصادی، طراحی پایه و تفضیلی، مطالعات زیست محیطی جهات پروژه های صنعتی، معدنی، عمرانی، و توسعه به عنوان مجری و پیمانکار طراحی، مهندسی، پشتیبانی، خرید، اجرا، و ساخت (EPC) و راه اندازی صنایع شیمیایی، نفت و گاز، پتروشیمی، معدن، مواد و متالوژی تولید برق نیروگاه ها شبکه های انتقال و توزیع برق و انرژی، صنایع وابسته به تأسیسات آب و فاضلاب و تأسیسات حرارتی و برودتی و تأسیسات صنعتی توسط تیم مانا تهویه صورت می گیرد.

اطلاعات تماس

۰۳۱-۳۲۲۲۹۱۲۸
۰۳۱-۳۲۲۲۹۱۲۸
۰۹۱۲۷۷۴۹۹۳۹
اصفهان. خیابان کمال اسماعیل. جنب هتل ملل. کوچه باغ خان. پلاک ۱/۴

مشخصات عمومی

خدمات فروش سیستم تهویه مطبوع

بتاهای جدید

بولینگ پردیس (یک ساعت)
15%
۶۵۰,۰۰۰ ت
۵۵۲,۵۰۰ ت
۲ ماه و ۹۱ روز + ۲۱:۱۶:۲۸
۵۰۰
آموزش  طراحی و نقاشی روی اجسام
10%
۳,۵۰۰,۰۰۰ ت
۳,۱۵۰,۰۰۰ ت
۲ ماه و ۷۵ روز + ۲۱:۱۶:۲۸
۱۲۰
طراحی سایت، سئو
20%
۰ ت
۰ ت
۶ ماه و ۲۱۱ روز + ۲۰:۱۶:۲۸
۱۲۰۰
آموزش ساخت زیورآلات با تکنیک وایرینگ
10%
۵,۰۰۰,۰۰۰ ت
۴,۵۰۰,۰۰۰ ت
۲ ماه و ۱۵۳۶ روز + ۲۱:۱۶:۲۸
۱۲۰
بیمه ایران
5%
۰ ت
۰ ت
۷ ماه و ۲۳۹ روز + ۲۰:۱۶:۲۸
۱۰۰۰
بولینگ پردیس (نیم ساعت)
16%
۳۵۰,۰۰۰ ت
۲۹۴,۰۰۰ ت
۲ ماه و ۹۱ روز + ۲۱:۱۶:۲۸
۵۰۰