شرکت طراحی سایت سینو وب

شرکت طراحی سایت سینو وب


تلفن: ۰۹۱۲۵۱۱۲۸۲۲
آدرس: اصفهان هشت بهشت شرقی

شرکت طراحی سایت sinoloog متشکل از گروهی متخصص و مجرب با هدف ارائه روش های نوین ارتباطات و با تکیه بر توانمدی های خود در طی چندین سال فعالیتش در زمینه طراحی و تولید وب سایتهای اینترنتی و پرتال های مخابراتی، گام به گام همراه رقبای خود به پیش رفته و خوشبختانه توانسته در حوزه طراحی وب سایت در موضوعات متنوع از جمله : طراحی سایت فروشگاهی، پزشکی، خدماتی، شرکتی، شخصی و... و سئو و بهینه سازی آنها تجربه خوب و لذت بخش برای مشتریان به ارمغان آورد.

http://sinoweb.ir
شرکت عصر آسیا

شرکت طراحی وب سایت عصر آسیا


تلفن: ۰۳۱-۳۶۶۳۹۹۲۰ ۰۳۱-۳۶۶۳۹۹۲۱ ۰۳۱-۳۶۶۳۹۹۹۶
آدرس: اصفهان -چهارراه سپهسالار -ابتدای خیابان ارباب - سا...

شرکت عصرآسیا با هدف ارائه روش های نوین ارتباطات در سال ۱۳۸۵ همکاری خود را با مرکز گسترش فن آوری اطلاعات ایران آغاز کرد و از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه طراحی و تولید وب سایتهای اینترنتی و پرتال های مخابراتی آغاز کرد. در ادامه با توجه به نیاز سنجی که در بین اکثر مشتریان و مخاطبان انجام گرفت مشخص شد اکثر کسب و کار ها و تجارت ها در بازار کنونی بیشتر از آنکه به یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی نیاز داشته باشند نیازمند مشاوره و راهنمایی جهت استفاده از امکانات و سرویس های موجود در اینترنت میباشند.و از آنجایی که امکانات و قابلیت های زیاد و متنوعی در دنیای مجازی تعبیه شده است و روز به روز نیز در حال پیشرفت و تغییر میباشد موضوع جدیدی به نام مشاوره اینترنتی جهت رونق کسب و کار ها به عنوان یکی از فیلدهای اصلی شرکت عصرآسیا قرار گرفت. یک وب سایت با طراحی مناسب و رعایت اصول جستجو میتواند تاثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری و محصولات شما داشته باشد.یک طراحی مناسب و زیبا میتواند یک تجارت کوچک را بزرگ جلوه داده و اعتماد و نظر مشتری را جلب کند.و بالعکس یک طراحی ضعیف یک تجارت بزرگ را بی سابقه و کوچک نشان میدهد.یک وب سایت غیر حرفه ای در نهایت میتواند یک ویترین برای کسانی باشد که حتما با نام و برند شما آشنا بوده و آدرس وبسایت را نیز بدانند در حالیکه وب سایت حرفه ای خود منجر به تبلیغ و معرفی محصول میشود و افراد ناشناس و مشتریانی از تمام قشرها و موقعیت های جغرافیایی را به سمت شما میکشاند. آنچه که میتواند یک وب سایت را به یک رسانه موفق و کار آمد تبدیل کند و موجب رونق کسب و کار شما با روش هایی متفاوت شود افزایش بازدیدکنندگان موثر میباشد.این بازدیدکنندگان میتوانند از روش های مختلفی با سایت شما آشنا شوند اما موثرترین روش، موتورهای جستجو میباشد.اکثر کاربران اینترنتی از سایتهای جستجو مانند گوگل جهت پیدا کردن مقصود خود در اینترنت استفاده میکنند.نکته جالب تر اینکه ۸۵ درصد بازدیدکنندگان یک وب سایت را موتورهای جستجو باعث میشوند.روزانه بالغ بر ۴ میلیارد جستجو فقط در سایت گوگل انجام میشود. امروزه روش های قرار گرفتن در رتبه های اول موتورهای جستجو به یک علم تبدیل شده است در حالیکه اکثر افراد یا از کلیات این موضوع بیخبرند و یا اینکه آن را جزئی از طراحی سایت میدانند. شرکت عصر آسیا با آنالیز کامل رقبای شما و میزان درخواست مشترکین در هر موضوعی میتواند یک برنامه منظم و مدون جهت بهبود رتبه سایت شما در اینترنت ارائه کند.

http://tarahi-website.ir/
شرکت پدیده تجارت

شرکت طراحی وب سایت پدیده تجارت


تلفن: ۰۳۱-۳۶۶۴۴۷۸۱
آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی،شیخ مفید،کوچه شماره ...

شرکت پدیده تجارت به شماره ثبت ۴۶۲۴۹ (عضو رسمی اتحادیه رایانه کشور) با هدف ایجاد و توسعه ی بسترهای نرم افزاری، شکل گرفت. یکی از دلایل انتخاب پدیده به عنوان شرکت طراحی وب سایت، کیفیت بالای طراحی و پیاده سازی وب سایت و بهینه سازی و سئو مطابق با استانداردهای روز جهان و استفاده از تکنولوژی های روز جهت تطابق نیاز و بودجه ی مشتری می باشد.

https://www.padideit.com/
شرکت آگهی فوری

شرکت طراحی وب سایت آگهی فوری


تلفن: ۰۳۱۳۴۴۲۵۳۳۵
آدرس: اصفهان - خیابان کاوه - بعد از پل جابر انصاری - جنب...

https://agahifori.com/
شرکت رایسان

شرکت طراحی سایت رایسان


تلفن: ۰۳۱۳۲۶۸۱۷۹۱
آدرس: اصفهان - خیابان مشتاق اول - ابتدای خیابان ابوالحسن...

شرکت رهپویان آینده ساز ارتباطات نوژان با نام تجاری رایسان در سال ۱۳۹۰ شروع به کار نمود و در مدت ۶ سال از فعالیت خود در زمینه های مختلف IT و فن آوری اطلاعات فعالیت نموده است. شرکت رایسان ، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است . مشتریان ما همواره به دنبال بهترین ‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی حرفه‎ای ، استاندارد و با کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم. اعتقاد ما بر این است که خدمات حرفه‎ای نیازی به تعریف و تبلیغ ندارد و مشتریان ما بهترین معرف کیفیت خدمات ما هستند. شرکت رایسان در زمینه ارسال پیامک های تبلیغاتی فعالیت گسترده ای دارد و نمایندگی های مختلفی در سراسر کشور با این شرکت همکاری می کنند. شایان ذکر است خدمات شرکت با مشاوره شروع ولی با فروش واجرا ، به اتمام نمی رسد . در واقع متخصصین فنی ما در تمامی پروژه ها ، خدمات پس از فروش و جلب رضایت مشتریان را از اصلی ترین تعهدات خود به حساب می آورند. درواقع رویکرد ما در اجرای پروژه ها منحصر به فروش و یا اجرا نمی باشد . بلکه در زمینه های متفاوت با مشاوره و کارشناسی خاص به همراه نیاز سنجی دقیق مشتری راهکاری را به مشتری ارائه می دهیم که بتوان از آن به عنوان یک انتخاب درست و کارآمد و از نظر اقتصادی مقرون صرفه یاد کرد . هدف ما در رایسان ، استفاده از روش های چابک تولید نرم افزار برای بوجود آوردن نرم افزاری با کیفیت مطلوب در کمترین زمان ممکن است به گونه ای که اهداف زیر را برآورده کند: :: از نرم افزارهای آماده استفاده نکنیم در نتیجه مشکلات امنیتی و سئو برای مشتری وجود نداشته باشد :: سایت طراحی شده دقیقا طبق خواسته های مشتری ایجاد شود :: نرم افزار بوجود آمده قابلیت توسعه با زمان و هزینه مناسبی داشته باشد :: به واسطه کاهش زمان تولید هزینه تولید نیز کاسته شود و این موضوع نیز به نفع مشتری خواهد بود

https://raysan.ir/
شرکت هوشمند گستر اصفهان

شرکت طراحی وب سایت هوشمند گستر اصفهان


تلفن: ۰۳۱۳۶۶۷۲۴۹۴
آدرس: اصفهان خیابان چهارباغ بالا مجتمع تجاری اداری اوسان...

شرکت هوشمند گستر اصفهان فعالیت خود را در حوزه اینترنت و تجارت الکترونیک و فروش هاست در سال ۱۳۸۶ آغاز نمود و توانست در طول این مدت با به کارگیری آخرین متد روز برنامه نویسی و نیروی کاری مستعد و مشتاق خود در زمینه طراحی وب سایت و تولید نرم افزار به پیشرفت چشم گیری دست یابد. شرکت هوشمند گستر اصفهان با پشتیبانی و مشاوره مستمر، مشتریان خود را در رسیدن به هدف و جایگاه عالی در میان رقیبانشان در فضای مجازی یاری می رساند. در شرکت اول از همه دادن آگاهی و اطلاعات به مشتریان برای ما از هر نکته ای مهمتر میباشد چرا که مشتری در این حوزه باید اطلاعات کاملی از وب سایتی که قرار است در آینده داشته باشد را کسب نماید و سپس با اطمینان بیشتری قرارداد وب سایت خود را منعقد نماید.

http://www.hge.ir/
شرکت اصفهان وبسایت

شرکت طراحی سایت اصفهان وبسایت


تلفن: ۰۹۳۹۵۳۱۰۸۱۴
آدرس:

اصفهان وبسایت با داشتن یک تیم متخصص در همه زمینه های هاستینگ , سرور و طراحی و بهینه سازی سایت آماده خدمت رسانی به هم وطنان گرامی می باشد . از جمله افتخارات ما همکاری در زمینه هاستینگ و طراحی با سایت های پر بازدید کشور می باشد

http://isfahanwebsite.ir/
شزکت الماس سایت

شرکت طراحی وب سایت الماس سایت


تلفن: ۰۹۱۳۴۲۴۳۷۷۹
آدرس: خیابان امام خمینی / روبرو تابلو خانه اصفهان / ابتد...

برای تمام کسانی که به دنبال امکانات و خدمات عالی طراحی سایت با یک قیمت مناسب هستند.طراحی سایت ارزان در اصفهان با رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت برای رساندن کار طراحی سایت به هدف کارفرما یعنی جذب مشتری و فروش بیشتر ، شما یک دامنه به عنوان هدیه از الماس سایت دریافت می‌کنید. هاست شما نیز توسط سرورهای قدرتمند آلمان تامین می‌شود و نیازی به صرف هزینۀ اضافه نیست ، با آموزشی که در انتهای کار به شما میدهیم به راحتی تغییرات لازم را در وب سایت خود اعمال کنید. متن‌های سایت خود را ویرایش دهید. تصاویر را عوض کنید صفحات جدید بیفزایید ، آمار وب سایت و تعداد دقیق بازدیدکنندگان روزانه را در نمودار مشاهده کنید. در آینده میتوانید بسته طراحی سایت ارزان خود را برای دریافت امکانات بیشتر ارتقا دهید.

http://almassite.com/
شرکت نو اندیش

شرکت نو اندیش


تلفن: ۰۳۱۳۳۵۱۷۷۳۵
آدرس: اصفهان، انتهای بلوار اشرفی اصفهانی، بلوار طالقانی،...

حاصل ۱۵ سال فعالیت همه ی ما در سطح اول بازار IT به گروه مهندسین نواندیش رسیده است. گروهی از جوانان تحصیلکرده در بهترین و بالاترین دانشگاه های کشور. هدفمون خیلی مشخص و واضحه؛ حضور پررنگ در سطح اول بازار وب و اپلیکیشن کشور. برای رسیدن به این جایگاه هم خودمون را آماده کردیم: همیشه در حال یادگیری هستیم. ابائی از پذیرش اشکالات و اصلاح اون نداریم. توی پشتیبانی هیچ بهونه ای نداریم. با افتخار در کوتاه ترین زمان انجامش میدیم. اهل استفاده از تجربیات دیگران هم هستیم. رضایت مشتریان خیلی برامون مهمه. قیمت خدمات ما نسبت به کیفیت کارمون فوق العاده است. (قابل تحقیقه) و خلاصه اینکه رضایت مشتریان خیلی برامون مهمه.اینو میشه از مشتریان ما بپرسید. برای همین اطلاعات اونها را توی نمونه کارها گذاشتیم. در ضمن انتقاد پذیر هم هستیم.

https://newthink۲۴.com/
شرکت نیک دیتا

شرکت طراحی وب سایت نیک دیتا


تلفن: ۰۹۱۳۵۵۴۸۶۸۳
آدرس:

هسته اصلی شرکت نیک دیتا ( نیکان پردازش نصف جهان - شماره ثبت ۴۹۱۸۰ ) از سال ۱۳۸۶ و با حضور جمعی از کارشناسان و خبرگان فناوری اطلاعات به صورت غیر رسمی تشکیل و پس از چندین سال فعالیت در قالب کار گروه های مختلف در سال ۱۳۸۹ در اداره ثبت شرکت های استان اصفهان به ثبت رسید . نیک دیتا از آغاز فعالیت خود تاکنون افتخار همکاری با کارفرمایان محترمی از جمله شرکت فولاد مبارکه اصفهان ، شرکت فولاد خراسان ، شرکت فولاد کویر و غیره را داشته و هم اکنون با در اختیار داشتن دامنه وسیعی از فناوری ها و نرم افزارهای متنوع به خدمت رسانی خود به میهن اسلامی ادامه می دهد

https://nikdata.com/
شرکت ارتباط گستران پویا

شرکت طراحی سایت ارتباط گستران پویا


تلفن: ۳۲۶۶۵۶۵۳-۰۳۱
آدرس: اصفهان - خیابان هشت بهشت غربی - چهارراه ملک حدفاصل...

شرکت ارتباط گستران پویا با سابقه چندین ساله در حوزه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل و بهینه سازی سایت در گوگل توانسته است توسعه زیادی در کسب و کار های مشاغل صنعتی و بازرگانی ایجاد نماید. هدف ما افزایش فروش اینترنتی و درآمد بالاتر و محقق کردن ایده های مشتریان در بستر وب میباشد. شرکت ارتباط گستران پویا با تیم کاری متعهد خود همواره در کنار مشتریان خود خواهد بود و با پشتیبانی و مشاوره تخصصی در زمینه فروش اینترنتی آرامش را برای آنان به ارمغان خواهد آورد. تیم تخصصی ما ابتدا نیازهای کارفرما را برای اجرای پروژه در نظر گرفته و سپس با بررسی و آنالیز کار و دادن مشاوره به آنها و نوشتن کتبی تمام مواردی که باید اجرا شود با تایید کارفرما کار خود را شروع مینماید و در مراحل اجرای پروژه در هر فاز از کارفرما تایید گرفته میشود و شاهد روند اجرای پروژه میباشد. برای هر زمینه کاری نیازهای مخاطبین سایت یا اپلیکیشن توسط ما بررسی شده و کارآمد بودن و دسترسی آسان و کاربرپسند بودن در نظر گرفته میشود و همانطور که میدانید طراحی کاربرپسند و زیبا باعث جذب مخاطبین میشود.

http://egpouya.ir/
شرکت وب ناب

شرکت طراحی وب سایت وب ناب


تلفن: ۰۳۱۳۶۴۱۱۱۳۰-۴۰
آدرس: خیابان سجاد . چهار راه آپادانا . ابتدای آپادانا دو...

در طراحی و پیاده سازی یک وب سایت حرفه ای عوامل متعددی تاثیر گذارند که بخش عمده ای از این عوامل به زیر ساخت ها و اصولی برمیگردد که توسط تیم طراح و برنامه نویسان وب سایت باید رعایت گردد. طبعا شما با دیدن ظاهر وب سایت های مختلف نمیتوانید تشخیص دهید که اصول برنامه نویسی در این سایتها رعایت شده است یا خیر و صرفا پوسته و قالب ظاهری وب سایت را میبینید. طراحان و برنامه نویسان شرکت سپاهان گستر با تکیه بر تجربه ۱۰ ساله ی شرکت در زمینه طراحی سایت و سر لوحه قرار دادن این امر که این تخصص، نیاز به مطالعه و به روزرسانی هر روزه دارد، مبنای کار خود را بر رعایت کلیه استانداردها و قواعد روز دنیا گزارده اند و همین امر سبب شده است که وب سایت های طراحی شده با توجه به هدف مشتری و نوع نیاز او و ایجاد زیرساختهای مورد نیاز جهت بهینه سازی های آتی به صورت کاملا اختصاصی ایجاد گردد. اعنبار ، تجربه، تخصص و تعهد یک شرکت طراحی سایت عواملی است که مشتری باید قبل از عقد قرارداد آنها را مد نظر قرار دهد. ما حتی پس از پایان پیاده سازی و تحویل سایت، مشترکین خود را تنها نخواهیم گذاشت. کلیه سایتهای طراحی شده توسط سپاهان گستر مشمول پشتیبانی دائمی میباشند و همچنین امکان مدیریت کامل محتوا و بهینه سازی و سئو سایت ها پس از تحویل را میتونید به ما بسپارید و بهترین بازخورد را از ورود خود به محیط وب بگیرید. همشهریان گرامی در اصفهان نیز می توانند به صورت حضوری به دفتر مرکزی مراجعه نمایند و سئوی سایت در اصفهان به ما بسپارند

https://webnab.ir/
شرکت آوین نت

شرکت طراحی سایت آوین نت


تلفن: ۰۳۱-۳۴۶۱۸۲۶۳
آدرس: اصفهان – خیابان باهنر – بعد از تقاطع دوم – ساختمان...

شرکت آوین نت در سال ۱۳۸۷ با تمرکز بر تولید محصولات نرم افزاری تحت وب، طراحی و پیاده سازی وب‌ سایت (طراحی سایت)، میزبانی وب، بهینه سازی سایت، پشتیبانی سایت، خدمات مرتبط در حوزه ی وب تاسیس شد. همچنین شرکت آوین نت در سال ۱۳۹۴ به صورت یکی از شرکت های اقماری شرکت فاسکو در حوزه تخصصی طراحی وب سایت اقدام به فعالیت نمود. about-۲ تلاش ما بر این است که بهترین انتخاب را پیش روی شما قرار دهیم و به این مساله به خوبی آگاهیم که در نهایت آنچه به شما تحویل داده می‌شود باید برآورده کننده ی نیازهای شما در وب و نیز بیانگر تصویر مناسبی از کسب و کار یا فعالیت های شما باشد. محصولات شرکت آوین نت بر همین اساس طراحی و تولید شده اند. about-۳ افق نگاه ما به وب، همواره حرکت به سوی فناوری های نو و روز بوده است تا بتوانیم بهترین پاسخگو به نیاز شما باشیم. از همین رو، مجموعه ی آوین نت متشکل از فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه‌های کشور و کارشناسانی مستعد و با دانش است. هسته‌ی اصلی شرکت آوین نت متشکل از فارغ اتحصیلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بر پایه ی این میل به پیشرفت و گسترش دانش، شرکت آوین نت به برگزاری دوره های آموزشی فناوری های تحت وب نیز می پردازد. برای آشنایی بیشتر با شرکت آوین نت ، پیشنهاد می‌کنیم از صفحه پروژه‌های انجام شده‌ی شرکت بازدید فرمایید.

http://www.avinnet.ir/
شرکت آراد پرداز اسپادانا

شرکت طراحی وب سایت آراد پرداز اسپادانا


تلفن: ۰۹۱۳۲۸۹۸۰۵۵
آدرس: اصفهان - نجف آباد - ویلاشهر - بلوار امام علی , ساخ...

آراد پرداز ، با هدف به کارگیری فناوریهای نوین ارتباطات واطلاعات IT در بخش های صنعت، تجارت، آموزش و فرهنگ با رویکرد عمومی کردن این تکنولوژی جهت مصارف عمومی از سال ۱۳۸۱ در اصفهان شروع به کار کرد. در سال ۱۳۸۳ طراحی وب سایت های داینامیک را برای صاحبان سایت ها و فرهنگستان اینترنت آغاز نمود و با گسترش دانش فن آوری اطلاعات همچنین متخصصین مجرب و با تجربه در سال ۱۳۸۵ به شماره ۲۸۵۸۶ در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید و فعالیت خود را در زمینه تولید نرم افزارهای تحت وب آغاز نمود. در نتیجه این رویکرد مهم، آرادپرداز تا سال ۱۳۸۹ توانست محصولات خود را در زمینه پورتال آگهی - پورتال املاک - فروشگاه اینترنتی و پورتال هوشمند خبر تولید و به بهره برداری رساند . آراد پرداز هم اکنون با کادر کارشناسان متخصص خود به عنوان یک هسته مرکزی در زمینه های گوناگونی نظیر تجارت الکترونیک و ارائه سرویس های الکترونیکی و سیستم های یکارچه نرم افزارهای تحت وب فعالیت می کند.

https://www.aradpardaz.com/
شرکت فراسان

شرکت طزاحی وب سایت فراسان


تلفن: ۰۳۱۳۲۶۸۴۸۸۹
آدرس: اصفهان، خیابان مشتاق دوم، ابتدای حمزه جنوبی، روبرو...

شرکت فراسان با بیش از ۱۰ سال سابقه و فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان یکی از شرکت های بزرگ و مطرح این حوزه در حال ارائه خدمات وسیع و موثر می باشد. دریافت لوح تقدیر از وزیر وقت علوم ، تحقیقات و فناوری و نیز تندیس طلایی از اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در سال ۱۳۸۹ و همچنین انتخاب شرکت فراسان به عنوان شرکت برگزیده سومین جشنواره ملی حرکت در دانشگاه تهران ، نقطه عطفی در دوران فعالیت این شرکت می باشد. فعالیت عمده این شرکت در زمینه مشاوره ، اجرا و پیاده سازی اتوماسیون های سخت افزاری و نرم افزاری ، سامانه های جامع نرم افزاری تحت وب و ایده پردازی در خصوص برندینگ ، بازاریابی ، تبلیغات و فروش می باشد. آن چیزی که این شرکت را نسبت به سایر شرکت های موجود در این حوزه متمایز کرده است ، امکان ارائه خدمات بهینه به سازمان ها، نهادها و شرکت های بزرگ و برند و نیز پاسخ گویی به موقع و سریع می باشد. بهره گیری از ظرفیت های علمی و تجربی متخصصین و دانش آموختگان علوم مهندسی و امکان ارائه سرویس ها و خدمات تخصصی از یک سو و تامین رضایت حداکثری مشتریان از سوی دیگر، ویژگی های متفاوتی است که خود باعث افزایش ظرفیت این شرکت در ایجاد تعاملات و ارتباطات مؤثر گردیده است.. در حال حاضر این شرکت با بیش از ۳۰ نفر متخصص در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ، به عنوان یکی از شرکت های موفق در حوزه کارآفرینی ، توسعه و بومی سازی علوم تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.

http://www.farasunict.com/site/fa
شرکت نشان تیم

شرکت طراحی وب سایت نشان تیم


تلفن: ۰۳۱۳۲۲۵۵۱۹۰
آدرس: اصفهان - خیابان بزرگمهر ابتدای مبارزان مجتمع پویا ...

شکر پروردگار یکتا را که عزت و ذلت به دست اوست. دوستان و بازدیدکنندگان گرامی سایت گروه فنی و مهندسی گرافیک نشان،بدون بازی و با الفاظ یک می خواهیم با شما سخن بگوییم. گروه گروه گرافیک نشان از سال۱۳۸۸ فعالیت حرفه ای خود را شروع کرد ابتدا هدف ما طراحی وب سایت بود ولی پس از مدتی شروع به بهینه سازی سایت نمودیم و به لطف خدا در این امر به موفقیت های چشم گیری رسیدیم. تیم از نظر طراحی و گرافیک در جایگاه ممتازی قرار دارد. همچنین ما بر خلاف دیگر شرکت های طراحی سایت در ایران، پنل مدیریت سایت خود را با پشتوانه فنی و تخصص خودمان ایجاد کرده ایم که این امر باعث می شود مشتریان ما در هر نقطه به مشکلی بر خوردکردند در سریع ترین زمان رفع اشکال نمایند. ضمن اینکه با افزایش استفاده از اینترنت با تلفن همراه بر آن شدیم تا نسخه های جدید سایت های خود را مبتنی بر موبایل قرار دهیم . البته باید به این نکته مهم اشاره نمود که دنیای وب با تغییرات زیادی روبرو شده است ولی اگر تیمی که فعالیت های تبلیغاتی شما را در فضای مجازی انجام می دهد دارای توان فنی مناسب باشد می تواند سایت شما را سریعاً به روز نماید. گروه ما برای شرکتهای مهمی همچون شرکت هد ف عصر طلایی، صبا فولادزاگرس،مدیران خودرو،شکوفا صنعت، پارس گیریبکس و …طراحی سایت نموده است. امید واریم شما هم یکی از افرادی باشید که در آینده ای نه چندان دور بتوانید از خدمات ما استفاده نمایید.

http://neshanteam.ir/
شرکت وب یار

شرکت طراحی سایت وب یار


تلفن: ۰۹۱۳۳۸۸۶۸۸۱
آدرس: اصفهان - خیابان ابن سینا - بعد از کوچه ۱۷- ساختمان...

https://www.webyar.net/
شرکت سپاهان گستر

شرکت سپاهان گستر


تلفن: ۰۳۱۳۶۴۱۱۱۳۰-۴۰
آدرس: خیابان سجاد . چهار راه آپادانا . ابتدای آپادانا دو...

برای اینکه سایتی داشته باشید که مورد پسند موتورهای جستجوگر باشد و آن را جزو سایت های معرفی شده در صفحات نخست خود نمایش دهد. بایستی نکات و موارد مهمی را مد نظر قرار داد . نکات فنی و دقیقی که قطعأ لازمه ی رسیدن شما به هدفتان میباشد. سپاهان گستر جهت انجام این مهم و ایجاد ویترینی به روز ، زیبا و قوی از فعالیت های شما پکیج های بهینه سازی سایت را به خدمات خود اضافه نموده است که کاربران میتوانند بعد از فعال شدن سایت و وارد شدن اطلاعات اولیه و آموزش استفاده از سایت ، در فاز بعدی ، این خدمات را به ما واگذار نمایند. بهینه سازی کمک میکند تا سایت شما در جستجوی کلمات کلیدی مد نظرتان در موتورهای جستجوگر در صفحات اول جستجو نمایش داده شود و صد البته این امر مستلزم همکاری شما و ارائه اطلاعات دقیق در خصوص بازار هدف، کلمات کلیدی ، رقبا و... می باشد.

http://sepahangostar.com/
شرکت

شرکت طراحی وب سایت


تلفن: ۰۳۱۳۶۶۲۶۰۰۹
آدرس: اصفهان-سپهسالار،الفت،پلاک ۱۰

فعالیت ما از سال ۱۳۸۹ مشغول به طراحی وب سایت هستیم،کار ما اختصاصاً فعالیت های تحت وب است. اهداف ما همیشه سعی در بالا بردن کیفیت به همراه پاسخگویی بوده ایم. در آخر... قبل از هر گونه اقدامی مشاوره ای با ما داشته باشید. همیشه سعی در راهنمایی بهتر خواهیم داشت. موفقیت شما موفقیت ماست.

https://www.nprz-co.com/

برترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان

تیم ما برای معرفی برترین شرکت های طراحی وب سایت در اصفهان فاکتورهای ذیل را مد نظر قرار داده است

۱-یکی از مهم ترین ویژگی های وب سایت حرفه ای، نمایش مناسب وب سایت شما در موبایل است . طراحی شما باید به گونه ای باشد که خود را در ابعاد نمایشگرهای مختلف تطبیق دهد تا کاربران بتوانند از وب سایت شما به راحتی استفاده نمایند و به مقصود خود برسند.یکی از مواردی که تیم ما، بر روی آن حساس بوده مورد اخیر است که جزو فاکتور های مهم طراحی صفحه وب قرار دادیم. گوگل هم اهمیت ویژه ای به این موضوع داده و وب سایت هایی که نمایش موبایل مناسبی ندارند را در نتایج جستجو نمی آورد .

۲- نمایش اطلاعات مهم مربوط به کسب و کار در قسمت های مهم وب سایت : کاربر در وب سایت شما به دنبال خدمات و یا محصولات اصلی شما می باشد. برای همین باید به کاربر این اطلاعات مهم را در قسمت های اصلی وب سایت نمایش دهیم به جای اینکه کاربر را با لینک های شبیه درباره ما و اطلاعات غیرضروری دیگر کلافه کنیم. مثلا در وب سایت رستوران، کاربر به دنبال منو غذا، فضای رستوران، ساعات فعالیت و آدرس رستوران می گردد و به بخش های دیگر توجه چندانی ندارد.

۳- در طراحی وب سایت از لینک دهی مشخص و نام های واضح و پرکاربرد برای منوها و لینک ها استفاده نمایید. استفاده از نام های مشخص و استاندارد به کاربر وب سایت حرفه ای شما حس خوبی خواهد داد و او را دچار سردرگمی نخواهد کرد و وقتی کاربر در هرکجای سایت باشد به راحتی می تواند به صفحه اصلی و یا سایر صفحات دسترسی پیدا کند.در لینک دهی سعی کنید نوشته لینک مشخص باشد که برای ورود به کدام صفحه و انجام چه کاری است.گرافیک ساده سایت کمک میکند سرعت لود خوبی داشته باشید و کاربر را به هدفش برسانید نه اینکه او را گیج کنید.

۴-سرعت بالای صفحه طراحی شده.در عصری به سر میبریم که دنیا رو به سرعت پیش میرود ، سایت هایی که زان لودشان بیش از ۳ ثانیه باشد توسط کاربر بسته می شوند و کاربر دیگر برای کاری زمان زیادی صرف نمی کند. ازین رو یکی از ملاک ها و معیارهای یک سایت بدون نقض، سرعت بالای آن است و فرصتی برای آپلود شدن طولانی سایت وجود ندارد.گرافیک ساده سایت کمک می کند سرعت لود خوبی داشته باشید و کاربر را به هدفش برسانید نه اینکه او را گیج کنید.

۵- استفاده از امکان نشر مطالب و خدمات وب سایت شما در شبکه های اجتماعی.امروزه افراد در رسانه های اجتماعی فعالیت بیشتری دارند و این بستر بسیار مناسبی هست تا بتوانید سایت خود را از طریق رسانه های اجتماعی معرفی کنید. شبکه های اجتماعی نقش مهمی در بازاریابی اینترنتی کسب و کار شما خواهند داشت. پس در طراحی وب سایت حرفه ای امکانی را فراهم نمایید که کاربر در صورت تمایل بتواند صفحه مورد نظرش را در شبکه اجتماعی دلخواهش به اشتراک بگذارد.

۶- امنیت یکی از مهم ترین ویژگی های وب سایت حرفه ای است. در طراحی وب سایت کسب و کارهای مهم به نکات امنیتی بیشتر توجه نمایید.اگر اطلاعات کاربران سایت شما به دست هکرها بیفتد برگرداندن اعتماد کاربران کاری بسیار دشوار خواهد بود . می توانید با گذاشتن یک گواهی امنیت ssl بر روی وب سایت خود اعتبار وب سایت خود را افزایش دهید و در نتیجه اعتماد کاربران را به وب سایت حرفه ای خود افزایش دهید.


لیست بهترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان :

۱_ شرکت سینو وب

۲_شرکت عصر آسیا

۳_شرکت پدیده تجارت

۴_ شرکت هوشمند گستر اصفهان

۵_شرکت سپاهان گستر

ورود


ورود
ویرایش شماره

ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت طراحی سایت سینو وب می باشد