من و شهر > لوکال > شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان
۰ ۱

شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان

من و شهرمن و شهرمن و شهرمن و شهرمن و شهرمن و شهرمن و شهرمن و شهر

درباره شرکت خدمات نظافتی رفت و روب

گروه خدماتی نظافتی رفت و روب جز چند شرکت معتبر در زمینه فعالیت های خدماتی در اصفهان است که توانسته مجوزهای لازم جهت فعالیت در زمینه های مختلف خدماتی در شهر اصفهان را به دست آورد. گروه خدمات نظافتی رفت و روب با داشتن کادر مجرب، متخصص و آموزش دیده خود توانسته تجربه های لذت بخشی را از فعالیت در زمینه های مختلف به دست آورد.
این شرکت دارای امکاناتی از جمله امکان ثبت سفارش آنلاین، اعزام سریع نیرو و پرداخت در محل است که جز ویژگی های مهم این شرکت محسوب می شود که بر محبوبیت این شرکت نزد مشتریان افزوده است.
رفت و روب در تلاش است تا هر گونه خدماتی که شما همشهریان عزیز اصفهانی نیاز داشته باشند را برایشان فراهم کند و هدف خود را به گونه ای شکل داده که همه این خدمات را به نحو احسن به اتمام برساند تا مشتریان خود را در سراسر شهر اصفهان راضی و خشنود کند. رفت و روب با فراهم آوردن افراد مصمم و چابک و آموزش دیده و متخصص سعی کرده گروهی کاملا حرفه ای و منسجم تشکیل دهد تا در انجام پروژه های محوله بهترین عملکرد را داشته باشد.
شما کلیه خدمات از نظافت منزل در اصفهان گرفته تا استخدام کارگر نظافتی را می توانید با ورود به سایت و پر کردن فرم رزرو خدمات از آن بهره مند شوید.
از جمله برخی از خدمات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:
نظافت در اصفهان
سمپاشی در اصفهان
شستشوی پرده در اصفهان
شستشوی مبل در اصفهان
نگهداری از کودک در اصفهان
نگهداری از سالمند در اصفهان
پذیرایی مجالس در اصفهان
کفسابی در اصفهان
خدمات باغبانی در اصفهان
نماشویی در اصفهان
اسباب کشی در اصفهان
سرایداری و نگهبانی در اصفهان
و...

اطلاعات تماس

۰۹۱۲۵۱۱۲۸۲۲
اصفهان

مشخصات عمومی

ساعت فعالیت از ۷ تا ۲۳
پشتیبانی ۲۴ ساعته
دارای نیروی تخصصی
دارای بهترین کیفیت

ویژگی